KUIDAS TELLIDA?

1. VALI SOBIV TOODE

Tutvu kategooriatega ja vali välja toode, mis vastab sinu tegevuse spetsiifikale ja tehnilistele nõudmistele. Valikus on eri tehnilise töötlusega kangastest rõivad ja aksessuaarid – näiteks All Active ja Light Elastic seeria –, mis varieeruvad hingavuse ja niiskuse väljastamise näitajate, kaalu ja muude omaduste poolest. Minimaalne tellimus riiete puhul on 5, aksessuaaride nagu torusallid ja mütsid, 10 ühikut.

2. VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Toodete kohta info saamiseks kirjuta meile e-postile info@soundvoice.ee või edasta teade veebivormi kaudu. Et saaksime operatiivselt vastata, märgi ära, milliseid tooteid, millises koguses vajad; kas soovid, et meie kujundaksime või on sul disain juba olemas. Niisamuti soovime teada, mis ajaks soovid tooteid kätte saada.

3. TELLIMUSE DETAILID

Päringu saamisel vastame sulle esimesel võimalusel ja teeme soovi korral hinnapakkumise. Kui tingimused sobivad, lepime kokku disainis. Soovi korral abistame sind rõivaste kujundamisel, mis kliendi jaoks on täiesti tasuta

4. TELLI TOOTENÄIDIS

Eritellimusel hangitavad riided on rätseplahendus. Seetõttu soovitame tellimuse kinnitamise eel tootenäidiseid proovida. See on täiesti tasuta, näidised saadame üle Eesti soovitud pakiautomaati. Näidised tuleb tagastada 2 nädala jooksul.

5. RÕIVASTE KUJUNDAMINE

Kujundustöö kuulub toote hinna sisse, varjatud kulud puuduvad. Trükime sublimatsiooni meetodil, mis tähendab, et trükitav pind ei ole katsudes tuntav. Niisamuti ei kahjusta selline tehnoloogia kanga tehnilisi omadusi. Selline print ei luitu: värvid jäävad teravaks toote eluea jooksul.

Minimaalne tellimus on riiete puhul 5, aksessuaaride nagu torusallid ja mütsid, 10 ühikut. Tasuta disaini saamise soovi korral märgi juba päringu tegemisel, et soovid meie abi kasutada.

Mida võid meilt loota?

  • Täismahus – tervet rõiva pinda – kattev disain, mille võimalused on piiramatud;
  • Sina ütled, kuhu soovid fotosid, graafilise disaini elemente, logosid, piktogramme jt rekvisiite;
  • Soovi korral lisame sümboolse lisatasu eest disaini inimese nime, hüüdnime, mängija numbri ja muud individuaalsed sõnumid;
  • Soovi korral leiame sulle disaini oma mahukast kogust, muutes seda vastavalt sinu ettepanekutele. Hea nipp: vaata tootekategooriate menüüst, mida me teha suudame!;
  • Projekti maksumuse arvestuses on kuni 3 tasuta disaini. Iga järgneva eest tuleb tasuda 25€, millele lisandub käibemaks 20%.
  • Toote siseküljel on hooldusjuhistega eesti keelne infosilt. Soovi korral valmistame riided omamärgitootena, mille puhul on tootesildil tellija soovitud logo ja muud sõnumid.

6. TELLIMUSE KINNITAMINE

Tellimuse tootmisse andmise eel saadame kliendile projekti kirjelduse, mis sisaldab disaini, tellitavaid koguseid, hinnakalkulatsiooni ja tellimuse valmimise tähtaega. Tootmisega alustamise tingimuseks on ettemaksuarve tasumine.

7. KAUBA KÄTTESAAMINE

Keskmiselt kulub ettemaksuarve tasumisest kauba kättesaamiseni 15 tööpäeva. Pakendame kõik tooted eraldi kilekottidesse ja numereerime. Kauba saadame kliendini kulleriga või pakiautomaati.