KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Eritellimusel riided valmivad kliendi soove silmas pidades. Klassikalisest poest ostes tuleb leppida sellega, mida pakutakse, eritellimusel valmivad riided kliendi kõiki soove arvestades.

Kõik meie riided valmistatakse Lõuna-Poolas Krakówis firma õmblustsehhis. Tehnilised materjalid hangime Kesk-Poola tööstuskeskusest Lodzist.

Meie riided valmistatakse polüestrist ja elastaanist ning need hingavad väga hästi. Hingavus sõltub suurel määral kanga kaalust: mida raskem kangas, seda paksem. Ehkki paksem kangas ei ole nii hea hingavusega kui kergem ja õhulisem, on need näitajad siiski piisavalt head, et pakkuda kandjale meeldivaid elamusi. Spetsiaalne tehniline kiud juhib niiskuse kiirelt eemale, hoides keha kuivana.

Kangaste valikuga saab tutvuda siin.

Oleme väga kiired: kujunduse ja numeratsiooni kinnitamisest kulub kõigest kaks nädalat.

Teostame trüki sublmimeerimise meetodil. See uuenduslik tehnoloogia ei halvenda kanga tehnilisi omadusi ja praktiliselt ei kulu: riided näevad väga head välja ka peale pikaajalist kandmist. Trükitav pind pole käega katsudes tuntav. 

Selline meetod annab riiete disainimisel piiramatud võimalused, sest printida saab tervele toote pinnale.

Valmistame riided vastavalt kliendi soovile. Tavapäraselt on täiskasvanute numbrivalikus suurused XS kuni 3XL. Kuna tegemist on eritellimusel valmivate riietega, oleme võimelised tootma veelgi suuremaid numbreid: särgid, polod ja pusad valmivad ka 4XL ja 5XL suuruses.

Lastele teeme T-särke ja pusasid numeratsioonis 98, 104, 110, 116, 122, 128, 134,140,146, 152, 158 cm

Sportimiseks nii harrastajatele kui professionaalidele; matkamiseks, reisimiseks, vaba aja veetmiseks; töötamiseks

Meile riided sobivad nii harrastajatele kui oma ala professionaalidele. Põhimõtteliselt sobivad riided kõikide alade tegijatele, sest pakume T-särke, pükse, dresse, mütse, maikasid ja mitmeid aksessuaare. 

Muidugi, sest need on nii mugavad. Valmistame riideid klienditeenindajatele nii leti ette kui taha. Meie klientide erilisteks lemmikuteks on polo- ja T-särgid, pusad ja dressipluusid. 

Kui plaanid minna reisile, matkama või muid aktiivseid tegevusi, saame sinu tiimi kindlasti aidata.

Riiete puhul algab tellimus viiest, aksessuaaride nagu torusallid, mütsid, peapaelad ja kätised, kümnest tootest.

Täpselt, see ongi eritellimuse eelis: teeme sinu jaoks kõik tööd ära, mistõttu ei ole sul enam vajadust mitme teenusepakkuja (disaineri, riidekaupmehe ja trükikoja) poole pöörduda. Sel põhjusel suudame pakkuda taskukohaseid hindu.

Täpselt! Vastupidiselt mitmetele teistele müüjatele meie kujundamise eest lisatasu ei küsi. Toote hinnas on kuni 3 tasuta kujundusmalli loomine.

Jah! Õmbleme riideid jalg-, korv-  ja võrkpalluritele. Varustame tasemel tiimiriietega harrastus- ja tipptiimidki. Saadaval on vormid lastele, naistele ja meestele. Teeme eraldi ka särke ja pükse.

Jah, eritellimusel riideid teeme ka väikestele tiimidele, näiteks lasteaedadele ja koolidele. Valikus on T-särgid, pusad, torusallid ja peapaelad.
Numbrivalik: 98, 104, 110, 116, 122, 128, 134,140,146, 152, 158

 

Jah, mõõduka lisatasu eest teeme sinu erikujundusega riided veelgi erilisemaks: asendame Power Canvase  rõivaste siseküljel asuva tootesildi sinu tiimi erimärgisega. 

Tutvu omamärgiriiete kontseptsiooniga siin.

KLIENDITEEKOND